דף הבית‏ > ‏

אתרי תוכן לחט"ב

   במקום זה תמצאו ריכוז אתרים שימושיים לחט"ב בהתאם לתחומי הדעת השונים


אתרים כלליים

האתר

שם האתר והקישור

תיאור האתר

 

 

הילקוט הדיגיטלי חט"ב

סביבת התלמידה של המאה ה-21

 

הילקוט הדיגיטלי של ישראל מספק מענה מערכתי מלא ומקיף למורה ולתלמיד ומאגד עבורם את מיטב כלי ההוראה והלמידה הנדרשים תחת קורת גג אחת.
מט"ח

 

 

גלים

לגלות לחשוב לדעת

 

אתר חט"ב של גלים, מבית סנונית


 

 

Lnet  

e-learning solution   

 

הסביבה המתוקשבת של אלנט מציעה אלפי פריטים מתוקשבים במתמטיקה, שפה ואנגלית. הפריטים אינטראקטיביים ומתאימים לשימוש בשיעור ובבית.

 

 

 

בריינפופ

 

 

בריינפופ היא חברת תוכן חינוכי בינלאומית, המציעה עולמות תוכן מבוססי אנימציה, המיועדים לעולם החינוך. באמצעות שפת האנימציה אנו מסבירים מושגים מופשטים ותופעות שונות בפשטות ובבהירות, באופן המעורר את סקרנותם של הילדים, והופך את הלימוד לחוויה מהנה ואפקטיבית 

 

פורטל התוכן החינוכי

 

 

 

 

 

פורטל התוכן החינוכי של משרד החינוך, כולל מגוון קישורים לחומרי למידה – הוראה והערכה שפותחו במשרד החינוך ובגופים ומוסדות חינוכיים במהלך השנים.

החומרים הקיימים בפורטל התוכן החינוכי מסווגים לשניים:

  • חומרים שפותחו במשרד החינוך
  • חומרים שפותחו ע"י מורים
  • חומרים שפותחו ע"י גופים מפתחים

 

 

מכון דוידסון לחינוך מדעי

 

מכון דוידסון לחינוך מדעי הנו ארגון מוביל בטיפוח החינוך המדעי – טכנולוגי בישראל.
המכון יוזם, מארגן ומבצע קשת רחבה של תכניות חינוכיות לתלמידים, למורים ולציבור הרחב, על מנת להנגיש את חזית המדע לכל ולהשפיע על מערכת החינוך והחברה.

 

 

 

פרויקט נחשון

 "נחשון" - קידום מצוינות בפריפריה באמצעות חונכות וירטואלית

האגף לחינוך על יסודי והמנהל למדע וטכנולוגיה שבמשרד החינוך העמיד לרשותכם מאגר   משאבים עשיר ומגוון בכל אחד ממקצועות הלימוד בהם מעניקה התוכנית סיוע. חומרים אלומשמשים בסיס ללמידה המתבצעת באמצעות החונך, אולם באפשרותכם לעיין בהם בכל עת על-ידילחיצה על המקצוע המבוקש.


 
 

 

 

פרויקט מאורמאגר פעילויות מתוקשבות

אתר הטלוזיה החינוכית 

 

מאגר מאור

פרויקט מאו"ר – מאגר אובייקטי-למידה ברשת

 מאו"ר הנו מאגר לאומי של מידע (מטא-דאטה) וקישורים לחומרי למידה המצויים ברשת האינטרנט. המאגר פתוח לכל, חופשי לשימוש וזמין למוסדות החינוך, לגופים ציבוריים, לעוסקים בהוראה ובלמידה ולקהל   הרחב.        פעילויות מתוקשבות שפיתחו מורים במסגרת תכנית כתו"ם


סרטים חינוכיים ולימודיים. מגוון סרטים לפי גיל, שפה ועוד או לפי שם.  הנושאים המוצגים בסרטים והתוכניות לבחירה: אזרחות, מדע וטכנולוגיה, גיל רך, יסודי, חט"ב, ביולוגיה, חט"ע, פיזיקה, כימיה, כדור הארץ, מדעי הסביבה.


 
 כותר ספרים כותר לימוד היא ספרייה מקוונת המעמידה לרשות המורים והתלמידים את מיטב ספרי     הלימוד שיצאו בהוצאת מטח - המרכז לטכנולוגיה חינוכית ושל מוציאים לאור מובילים אחרים בישראל
 
 קישורן מאגר פעילויות מאגר הקישורים 'קישורן' של הסתדרות המורים הקרן לקידום מקצועי, מציע למשתמשים קישורים ל חומרי למידה בלתי מבוקרים הנמצאים בנבכי האינטרנט. 
החומרים אותרו על ידי מידענים קוטלגו, ומוצעים למשתמשים בממשק קל ונוח. 

Comments